Autofólie Banská Bystrica

Raptor

Raptor

Svetoznámy ochranný náter s polyuretánom môžete teraz dopriať svojmu autu, či inej technike už aj u nás.

Vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou a ďalšími výbornými vlastnosťami, ktoré z tohto ochranného povlaku spravili špičku v rámci svojho segmentu.

Ak hľadáte ochranný prostriedok pre karosériu vášho auta, 2-komponentný náter Raptor určite neprehliadnite. Jeho použitie sa však neobmedzuje iba na autá a svoje uplatnenie si nachádza v ochrane rôznych povrchov strojov, plavidiel, priemyselných a poľnohospodárskych zariadení...

Jeho hlavnou úlohou je ochrana povrchov pred mechanickým poškodením, vlhkosťou, hrdzou, chemikáliami, palivami a extrémne vysokými teplotami. Povrch chránený prostriedkom Raptor je prakticky nemožné poškodiť. Okrem svojich ochranných vlastností sa tento povlak môže pochváliť aj dostatočnou flexibilitou. Vďaka tomu pomáha tlmiť zvuky, vibrácie a rovnako ochráni povrch aj pred UV žiarením. S pridaním protisklzového zrna môže byť tento povlak použitý aj na zabezpečenie nešmykľavosti povrchov.

Raptor je navyše dostupný nielen v čiernej, ale aj v ostatných farebných odtieňoch, tak aby ste si povrchy mohli prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Prostriedok Raptor je podľa potreby možné naniesť v jednej, ale aj vo viacerých vrstvách, od čoho sa napokon odvíja aj intenzita ochrany

Hlavné výhody ochranného náteru Raptor: -

Vhodný pre autá, nákladné vozidlá, rôznu techniku, plavidlá

- Vytvára vrstvu odolnú voči vode, chemikáliám, korózii a vysokým teplotám

- Pomáha tlmiť vibrácie a zvuky

- Možnosť využiť na zabezpečenie nešmykľavosti povrchu

- Vysoko odolný a flexibilný

- Dostupný v rôznych farbách

Konečne niečo čo sa oplatí. V porovnaní s karbónom ...vydrží niekoľko násobne dlhšie,odolnejší a lacnejší,nepotrebujete žiedne certifikáty a možnosť namiešať Vám ho presne vo farbe Vášho auta :) v prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre Vás :)

 

 

 

                                         

 

TOPlist